Literární kavárna Měsíc ve dne

Neznáte naši kavárnu? Rozhodujete se, zda ji navštívíte? 

Pomůžeme vám rozhodování usnadnit. 

Interiér může mile překvapit, šokovat, může vám připadat „artový“, domácký nebo divný… to už záleží na vkusu. Uvidíte netradičně renovovaný nábytek, do kterého dal výtvarník Jakub Albín nejen kus srdce, ale mimo jiné i místní staré piáno. Netypická knihovna zaujme nejen konstrukcí, ale také svým obsahem. Kromě papírových knih, tu je i mluvené slovo. Formou překvapí i bar, který vám bude možná připadat jako zvláštní kousek obývací stěny a obsahem navnadí, pokud třeba toužíte vyzkoušet dobrý mezcal, vodku nebo absinthe.

Celý prostor kavárny je nekuřácký. Tomu, kdo si bude chtít vychutnat cigaretu, nabídne svoji vlídnou náruč náš klidný dvorek.

Co se týče nabídky, setkáte se s nadčasovými nápoji a pochutinami za příznivé ceny, narazíte na výjimečné a nepříliš časté nápoje. Kdo chce být více připraven, najde vše v sekci Nápojový lístek.

V každém případě si návštěvu u nás budete pamatovat.  Ať už narazíte na něco, co shledáte zajímavým, užitečným, překvapivým nebo milým, můžou to být zajímavé akce, čtivo nebo třeba trochu zvláštní stůl. Co se může stát nejhůře, nebude vás nic z výše uvedeného zajímat. V takovém případě patříte určitě mezi ty, kdo upřednostní průměrný, neosobitý, ničím nezajímavý, běžný a předvídatelný podnik.

V každém případě udělá obsluha vše pro to, aby čas u nás strávený na vás zapůsobil domáckým a příjemným dojmem.

Věříme, že se budeme setkávat častěji.